| Static a întrebat:

Funda! Cum sa ii atrag atentia unui baiat care de la un timp a devenit indiferent fata de mine, prin diferite metode, gesturi si cuvinte, fara a ii da de inteles cumva alte chesti, ar putea de ex sa creada ca sunt disperata si nu sunt. Asa ca vreau ceva subtil dar care sa-l ainga... si sa-si dea seama singur intr-un fel. Multumesc. ^^

Răspuns Câştigător
| Alin_Silviu_1993 a răspuns:

Stai fara griji k tot el o sa te bage in seamawinking el pare indiferent pentru ca e gelos sau cv de genuwinking

2 răspunsuri:
| DenisukuDeniii a răspuns:

Fa-ti curaj si vorbeste cu el! ori pune un prieten comun sa il intrebe ce parere are despre tinehappy

| Felix1985 a răspuns:

Nu-l baga in seama dar observa-l subtil.