| secondhand a întrebat:

Este majoratul unei prietene foarte bune si nu stiu ce sa'i fac cadou. Ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| RachelLeghinton a răspuns:

Eu zic sa ii faci cadou un Ceas sau un ursuletz! Sper sa primes funda

3 răspunsuri:
| denymar a răspuns:

Depinde ce Hobbiuri are sau ce-i place ei. Daca e cu moda, i-ai un fard sau o bratara super draguta. Daca e mai nebuna in stil copilaresc, o caciula de Mos

Răspuns utilizator avertizat
| Raducanu_Crystyna_1993 a răspuns:

Afla ce si-ar dori sau ce stii ca nu arewinking dar in general fetelor daca le duci un buchet de flori si un parfum este okwinking asta e parerea mea