| Ufkhjdksh a întrebat:

In câteva luni e majoratul iubitului meu și nu prea am idei ce cadou sa ii fac. As vrea sa fie un cadou frumos, scump. M-am gandit la un ceas, dar nu prea poarta ceasuri. Ma puteți ajuta cu câteva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Un parfum scump, un portfofel din piele, o curea șmecheră eventual de pe la vreun brand, un cupon cu o sumă de bani la un magazin pe care știi că-l îndrăgește sau vreun magazin mai scump unde nu s-ar duce în mod normal. La haine te bagi dacă ii știi bine stilu și măsurile

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Butoni de aur pentru cămașă.
Un ac de cravată din aur.
O cravată din magazin de lux.

| ywar a răspuns:

O profesionista din aia. 250 euro/ora.
Ii ridica si lui moralul.