| Iuliananico a întrebat:

Daca am avut actul sexual de mai multe ori intr-o perioada lunga de timp se poate afla cand a avut loc prima oara actul a doua si tot asa pana la ultimul act?

Răspuns Câştigător
| candora a răspuns:

Nu se poate, poti sa nu mai fii virgina de un an si sa spui ca te-ai dezvirginat acum o saptamana si nimeni nu va sti ca minti

4 răspunsuri:
| rey a răspuns:

Daca esti fata cum zice suntserios, dar daca esti baiat, te uiti dupa chitantele de la bancomat daca le-ai pastrat. sau poate iti da istoricul tranzactiilor, good luck.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar daca ai loguri la p. utza

| sebysebyca a răspuns:

Cum sa nu! se uita doctorul in veveritza ta si iti citeste activitatea, cum citeste arr-ul tahograful la camioane! asa ca ai grija ca de afla taica-tu iti schimba bretonul la spate...

| plosnitapufoasa a răspuns:

Nu se poate. doar dca spui tu la cineva. altfel nu. nu exista detecoare pentru asa ceva.