| AndreiClujeanuuu a întrebat:

Buna, daca am facut sex cu mama(mama vitrega), si acum este insarcinata, eu ce o sa-i fiu copilului?
Tata sau frate/sora? Sa-i spun tatalui meu sau sa tin ascunsa aceasta poveste?(mama mea vitrega are 27 de ani)

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Amice esti idiot

| Emilian65 a răspuns:

Vei fi tata. Câți ani ai?

| HazelEyes77 a răspuns:

Pai si cu mama vitrega s-a intamplat? Ca ziceai ca aveai ceva si cu bunica daca nu ma insel. Acum va si inmultiti vad. Felicitari ce sa zic!

| munteanuionvictor a răspuns:

Câți ani ai?

| Vanishgold a răspuns:

Pai daca tu ai intretinut relatii cu mama, cum sa fii fratele copilului? laughing Tu esti tatal.
Ar fi trist sa fie adevarat!

Răspuns utilizator avertizat
| BryBard a răspuns:

Ba,tu chiar nu ai ce face? Daca ii spui lu' Tactu te bate cu hamu de la caruta, Si maicata aia nu e normala, ce familie... oricum la varsta ta ar trebui sa stii ce esti pentru copil daca ti-o pui cu mama ta si consecintele ca atare.

| GamingSiAtat a răspuns:

Ba la cat de destept esti laughing))

| Niceprincess2003 a răspuns:

Ce familie de distruși...