| Mia9999 a întrebat:

Dacă am facut sex neprotejat in A 3 zi din perioada fertilă, dar nu si-a dat drumul in mine, sunt sanse sa fiu însărcinată? ????

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, sunt sanse, mai ales daca au fost mai multe partide consecutive de sex.

| corbulalbrosu a răspuns:

Posibilitatea de a se putea forma o sarcina exista. Totul depinde de capacitatea partenerului de a-si controla, coordona si retine la perfectie ejacularea. Doar daca a reusit sa isi retina perfect ejacularea si nu a scapat nici macar 1 singur spermatozoid, in acel caz formarea sarcinii devine imposibila. Sa stii ca uneori ''joaca cu focul'' poate devein periculoasa. happy Multa sanatate!

| LPCTSTR a răspuns:

Nu.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Pot fi sanse daca nu a scos-o iubitul la timp.