| Mia9999 a întrebat:

Dacă am facut sex neprotejat in A 3 zi din perioada fertilă, dar nu a ejaculat în mine, sunt sanse sa fiu însărcinată?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Singura/unica persoana care iti poate oferi raspunsul cert, sigur si corect la aceasta intrebare este partenerul tau de sex. El este cel care stie daca a reusit sa-si retina perfect ejacularea. Multa sanatate!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, sunt sanse de sarcina, daca ati avut mai multe partide consecutive de sex!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Sunt ca poate nu s-a retras la timp iubitul tau inainte de a ejacula.

| HazelEyes77 a răspuns:

Daca s-a controlat perfect si nu au existat incidente atunci nu se pune problema unei sarcini.

Răspuns utilizator avertizat
| b889max a răspuns:

Șanse pot apărea oricând
Dar Dacă el își controlează destul de bine erecția nu îți face griji! Dar cel mai bine ar fi sa folosești totuși anticoncepționale și așa scapi de stres! o seara buna

| oprea1972 a răspuns:

Nu