| iGoxi a întrebat:

Bună, dacă am întreținut relații sexuale cu prietena mea și după a băut o patila anticoncepțională in a doua zi dimineața, pe seara își mai face efectul dacă se mai întâmplă ceva din greșeală?

2 răspunsuri:
| mihaela000ela a răspuns:

Mituri despre pilula de a doua zi. constat, cu surprindere, ca relațiile sunt și mai complicate decât erau în trecut!

| carantina a răspuns:

Dacă e pastila de a doua zi nu va rămâne însărcinată, dar dacă e anticonceptional depinde de organism.