| Andreeeei a întrebat:

Eu si prietena mea am intretinut relații intime sambata seara, neprotejat, si luni dimineata la 10 a luat pastila de a doua zi. totul ok, dar tot in aceeasi zi, pe la 9 seara iar am intretinut relații intime,tot neprotejat, si stiu ca pastila nu isi face efectul daca ai relatii dupa ce o iei, dar a fost la un interval de 11 ore, probabil ca si a facut efectul. credeti ca tot a ramas? a folosit escapelle si stiu ca scrie ca daca il iei in acelasi ciclu menstrual nu funcționează, dar a luat o la un interval destul de mare

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

De unde stii, ai auzit, ai citit aberatiile privind scaderea efectului contraceptiv al patilei in cazul in care intretii contacte sexuale dupa folosirea ei? Unde scrie imbecilitatea prezentata de tine cum ca : ""si stiu ca scrie ca daca il iei in acelasi ciclu menstrual nu funcționează,"". Voi chiar ca va meritati soarta, laughing

| Andreeeei explică (pentru corbulalbrosu):

Scrie pe prospect, dar sunt imbecil ca l citesc, multumesc