| ღAζεxaღ a întrebat:

Daca ati mai citit cateva din intrebarile mele trebuia sa ma intalnesc cu iubitul meu... dar el m-a lasat balta a inchis telefonul si mai dat ignore.Nu stiu de ce a facut asta chiar tine.am la el... Voi ce credeti ca la facut sa se schimbe asa brusc?:-s

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ce l-a facut sa se schimbe asa brusc?
Ora adevarului!
Nici o clipa nu ti-a spus adevarul,stii.
Ti-a vandut o poveste frumoasa si tu ai crezut-o cu toate avertizarile primite,nici cum arata de fapt,nu stii!
Acum a inchis telefonul si ti-a dat ignore pentru ca nu are ce sa-ti mai spuna,i s-au terminat minciunile si nu are inteligenta sa gaseasca altele noi!
Trezeste-te din basmul cu printi frumosi, fotografii false si web stricate!
Viata reala e dincolo de usa si te asteapta!
Iesi in soare si la aer curat, de mana cu un baiat real il vei uita ca pe un vis urat!
Succes!

4 răspunsuri:
| Honeybunny a răspuns:

Intrebarea este alta: dc iti mai pasa de un asemenea om? e clar ca nu iti merita afectiuneastraight face

| Rebecca a răspuns:

A facut o criza de panica. Mai exact s-a emotionat foarte tare si a ales sa renunte pur si simplu. Oricum nu aveai ce castiga din relatia asta asa ca sa nu-ti para rau

| TTdsIulia a răspuns:

Pai poate nu te iubea si ii era frica de aceasta intalnire + ca daca este asa ar trebui sa stai linistita si desi te doare trebuie sa incerci sa treci peste.si daca nu facea pasu asta bine nu te-ai fi simtit asa ca incearca sa iti gasesti un baiat care sa te merite si care sa te iubeasca. timpu vindeca o sa vezi :*

| iLexii a răspuns:

Probabil statea cu tine din interese. sau poate a gasit pe altcineva. Ma rog, nu-s baiat. deci nu prea ma pricep.