| Andreea20000 a întrebat:

Buna!

Daca cineva va pune piedica, iar apoi spune "scuze", voi cum reactionati?

15 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Ii dau si eu un sut intre craci si apoi spun "scuze".

| FireNinja a răspuns:

Ii dau una in burta, il pun la pamant, ii dau vreo 3 pumni in fata si daca nu se linisteste recurg la arme. rolling on the floor)))))

| ReiVaN a răspuns:

Ii dau cateva perechi de palme sau il / o pup laughing)rolling on the floor)

| NumePublicAnonim a răspuns:

Ma ridic si ma prefac ca nu s-a intamplat nimic,si inainte sa imi ceara din nou scuze imi scot bata din rucsac,si incep sa dau, sa dau, sa dau, pana ramane cu o cicatrice mare pe posterior. rolling on the floor

| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna

Daca cu adevarat isi cere scuze el ma va ajuta sa ma ridic si daca isi bate joc de mine spune scuze si revine la activitatea lui ii umflu botu` si`l amenint
Desi nu e prea corect sa fac asta asta ar face orice persoana pe moment apoi abia dupa se gandeste ca nu e bine sa procedezi asa dar trebuie sa`si invete lectia daca pune piedica a prost

| Flyn a răspuns:

Buna!
Sti,daca isi cere scuze e logic ca isi bate joc de tine.
Eu incep si ma cert cu el/ea si daca ridica tonul la mine ii dau un pumn.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Andreaa! Tip la el si ii spun ' baaaa! ' pwpwp :*

| ThePoet a răspuns:

Daca i-ar parea rau m-ar ajuta sa ma ridic (daca cad) sau sa ma scutur. Daca nu, inseamna ca a fost 85% intentionat deci arunc cu tot ce am in buzunare si la dispozitie dupa el dupa care il fugaresc cu o mitraliera.

| Skylerx a răspuns:

Ar fi fost intentionat (doar daca nu te ajuta sa te ridici). Atunci... i-ai fi putut sa-l intrebi: "De ce ai facut asta?".

| คlєxヅ a răspuns:

Il apuc de guleru tricoului si cand se intoarce cu fata ii dau un pumn in moaca si dupa il ridic si ii dau cativa pumni in burta si ii zic scuze la fiecare pumn. Daca o repeta sau daca de exemplu am suc in mana, sau cafea etc. si se repeta ii dau un genunchi in burta si in ziua urmatoare o sa aiba o mare foarte mare surpriza XD

| cksajbkb a răspuns:

Il i-au la pumni, ca nu pui cuiva piedica din greseala!

| Anonim20133 a răspuns:

Ii sparg fata.

Răspuns utilizator avertizat
| stefanq a răspuns:

Daca mi-a pus intentiont ii intorc spatele iar la sfarsitul zilei o sa ai ba o mare surproza

| gabonel91 a răspuns:

Ii rupi muia happy