| Andreea20000 a întrebat:

Daca cineva va pune piedica, iar apoi spune "scuze", dar toate aceste lucruri face doar pentru a se baga in seama, voi cum reactionati?

4 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

La 0:19 este exact replica cea mai buna;)
http://www.youtube.com/watch?v=zicrQANCq6U

| Merry24 a răspuns:

Un pumn in bot i-as da... exista si alte moduri de a baga in seama o fata.asta e o porcarie.

| entzückendesKätzchen a răspuns:

Love is in the airlove struck:X:X:X

| Ioana_9544 a răspuns:

Draga andreea daca persoana care ti-a pus piedica era baiat inseamna ca simte ceva pentru tine sau pur si simplu a vrut doar sa se bage in seama. Iar din moment ce si-a cerut scuze a facut-o tot din acelasi motiv. Ca sa se bage in seama sau pentru ca tine la tine. Sper ca am fost de folos :*