| Evidentul a întrebat:

Daca cineva ii pune piedica si nu zice nimic, cum trebuie sa reactionati si sa faceti?

5 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Eu l-asi ignora si mi-asi vedea de drum pentru ca nu trebuie sa te pui la mintea tuturor.

| Gugunica a răspuns:

Depinde si cine este persoana. Daca este o persoana cunoscuta ai pute-a sa-i ceri o explicatie( fara violenta), insa daca e cineva necunoscut...eu as merge mai departe fara sa zic nimic. In primul rind nu trebuie nicidecum sa cobori la nivelul lui, si in al doilea rind nu stii ce fel de persoana este si cum va reactiona daca ii vei zice ceva. Parerea mea...

| A4DrIAn a răspuns:

Sa il intrebi de ce a facut asta si daca iti da un raspuns urat.
Spune-i ca nu are cei 7 ani de acasa.
Funda plss

| 1n3x a răspuns:

Ii rupi m***