| Alisiiiaa a întrebat:

Bună dacă fostul îmi tot da mesaj cu inimioare pupici și tot zice ca ii dor de mine și așteaptă sa vin în Romania și ca vrea sa facem o poza ce înseamnă?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Incă te mai iubeste, dar tu unde esti? laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca nu a mai gasit o alta naiba cu care sa aiba sex si probabil ii este foarte dor de o partida cu tine.
Nici un ex nu te cauta pentru altceva, decat sex!

| corbulalbrosu a răspuns:

Inseamna ca vrea sa sa se intalneasca cu tine pentru a ti-o "pune" si sa ti-o "traga", insa nu intr-o poza. big grin

| mihai69 a răspuns:

Înseamnă că între timp a devenit fotograf și duce lipsă de fotomodele.

| T0T a răspuns:

Că vrea să ți-o tragă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-are cu cine sa si-o traga.

| ℛąin a răspuns:

N-a găsit alta și acum te ia cu vrăjeli.

| xAle a răspuns:

Nu are casa, trebuie sa stea la tine

| Pendek a răspuns:

Inseamna ca vrea sa puna poza la colectia cu foste si sa le arate copiilor lui ca sa urmeze exemplul.