| danielascumpika a întrebat:

Buna tuturor
am nevoie de ajutor
daca acum ceva timp fostul prieten mi-a introdus degetul in vagin si eu acum vreau sa fac dragoste cu actualul prieten acesta ar putea sa-si dea seama de cele intamplate?
va rog sa ma ajutati
poate sunt persoane care au patit la fel
dau funda
multumesc

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In principiu, un deget nu rupe himenul. Totusi, daca spui ca vrei sa faci dragoste cu actualul, inseamna ca ai ceva sentimente pentru el, deci esti obligata moral sa-i spui adevarul inainte sa ajungeti in pat.

| zRazvaNxzz a răspuns:

Nu creka o sa-si dea seama doar daca nu tea dezvirginat cu degetu, cea ce e putin probabil

| LAriiscukka a răspuns:

Ciudat. nu cred ca are cum sa isi dea seama. fi linistita