| mariaapopei2002r a întrebat:

Daca in ultimele 2 luni am avut menstruatie normala, venita la timp, de 3 zile(de obicei era de 5) dar in cantitate si consistenta normala, se poate sa fiu insarcinata? Am citit ca unele femei au o scurgere care imita menstruatia pana in luna a 3-a... am facut si 2 teste de sarcina la 30 zile de la contact si ambele erau negative.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pe baza celor prezentate si precizate, se poate afirma fara nicio retinere ca in cazul tau, raspunsul este un cat se poate de CATEGORIC... NU. Multa sanatate!

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca testele au indicat negativ, inseamna ca nu esti gravida.

| alexandrapopaaaaa a răspuns:

Nu cred ca ai de ce sa te ingrijorezi daca testele sunt negative. totusi ar fi bine ca dupa aproape 2 luni de la contact sa repeti testul sau sa consulti un medic ginecolog!