| anonim_4396 a întrebat:

Va rog din suflet sa imi dati niste raspunsuri dupa ce citit cu ATENTIE. Am avut un contact sexual neptrotejat cand eram la menstruatIe pe 13 august.

Menstruatia nu mi-a venit, de obicei e regulata, ar fi trebuit sa vina in perioada 11-15.

Mi-am facut un test Sure chec pe 14 septembrie, si unul Fildas, tip banda pe 16 septembrie, dimineata. Ambele au iesit negativ. Exista sanse sa fiu insarcinata?

Marturisesc ca a fost primul meu contact sexual... dupa vreo 10, 12 zile am avut o scurgere alb-maronie sau rosu inchis, nu stiu exact, timp de 2, 3 zile Peste tot am auzit ca e semn de sarcina.

Am simtit in ultimele zile niste dureri de burta, stomac. Sa fie vreo infectie? Am si niste scurgeri albe zilnice. Le aveam si inainte, dar nu zilnic.

14 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Ai mai pus o data intrebarea asta, ce-i cu voi? Va place sa repetati intrebarile? du-te fata la medic daca nu-ti convine ce-ti raspundem noi si gata.

| Betty18 a răspuns:

Si de ce au iesit testele negative de la o luna si o intarziere de 2, 3 zile dupa contactul sexual. Esti asa sigura ca sunt insarcinata? cica "DA", de parca ai fi acum medic! Poate ca nu ai citit cu atentie tot ce am scris!

| Betty18 a răspuns:

Plus ca atatea si-au facut testele de sarcina, si dupa 10 zile de la contactul sexual sa afle un rezultat, alea de la la Sure Check si acum afirmi tu cu asa mare siguranta ca sunt insarcinata!

| Betty18 a răspuns:

Am 20!

| Betty18 a răspuns:

De ce testele au iesit negativ la o luna si? raised eyebrows

| Betty18 a răspuns:

Se pare ca te-ai inselat! Nu sunt insarcinata, mi-a venit azi! Mai gandeste inainte de a zice ceva. Numai zi daca nu esti sigura.

| Betty18 a răspuns:

Incearca data viitoare sa te hotarasti.Ori esti sigura, ori taci...nu de alta da mi-am luat putina panica...laughing Nu multa ca facusem doua teste, dar am vrut sa il fac pe al a3lea pe 21, insa numai este nevoie ca mi-a venit azi.

| tuGatita a răspuns:

"Am avut un contact sexual neptrotejat cand eram la menstruatIe pe 13 august."
"Mi-am facut un test Sure chec pe 14 septembrie, si unul Fildas, tip banda pe 16 septembrie, dimineata. "
de pe 13 august pana pe 14 septembrie cat a trecut? are o luna iar rezultatul se vede. citeste cum trebuie nu speria fata. Iar tu @Betty18 nu cred ca esti insarcinata, adica au iesit negative testele, plus ca erai la menstruatie. poate ai racit sau ai o infectie, dar sarcina nu!

| tuGatita a răspuns:

Vreau sa te intreb ceva..am si eu nevoie de ajutor un picbig grin ai zis ca ai facut pe 13 august? a cata zi de menstruatie era? am comis-o si eu si trebuie sa fac test..mai astept cateva zile

| Betty18 a răspuns (pentru tuGatita):

A3a era la mine ...ma tine cam 4 in general

| tuGatita a răspuns (pentru Betty18):

Aha ok. eu eram in prima zi si ma tine 5-6..mersi..chiar m-ai ajutat!

| tuGatita a răspuns:

Nu zic cu rautate dar chiar ai speriat-o degeaba zic eu...da bine sa fie mai atenta asta stie si ea de acumhappy

| adryana_6040 a răspuns:

Nu cred ca esti insarcinata poate fi o dereglare hormonala.Si despre scurgeri poate fi o infectie.

| caterinasmile a răspuns:

Dupa un contact sexual perioada la care ar trebui sa-ti vina ciclu se mai schimba cat despre acele scurgeri nu stiu ce sa spun pentru ca nu vreau sa te alarmez..stii vorba lu ynna93 du-te la doctor cat mai repede nu mai astepta! Sper sa fie totul in regula! Iti tin pumnii:X:*