| antonia0910 a întrebat:

Daca la primul contact a curs sange, dar himenul inca este, adica s-a fisurat doar intr-o parte...cand mai exista un contact iar himenul se va rupe de tot mai exista posibilitatea sa curga sange? Va rog raspundeti! Mc!

7 răspunsuri:
| newfcsb17 a răspuns:

Cu siguranta ca iti va mai curge!

| user1234554321 a răspuns:

Da o sa mai curga un pic de sange dar nu mult
nu te ingrijora ca nu e nimic grav
dai funda?

| AlexandraFlo a răspuns:

Nu e neaparat ca la urmatorul contact himenul sa se rupa de tot.La unele fete nu se rupe din prima, se rupe mai greu si daca nu s-a rupt de tot la primul contact, e posibil sa-ti curga sange cand se va rupe de tot. dar nu e neaparat... unelor fete nu le curge sange deloc.

| 35AVR a răspuns (pentru AlexandraFlo):

Rusine o data rupt nu se mai INOADA.sa nu crezi dupa ce ai spart un ou... poti sa scoti 2 pui din el.

| antonia0910 explică (pentru 35AVR):

Pai nu se mai inoada dar himenul mai este...se si vede,nu s-a rupt de tot. Eu asta intrebam, pentru himenul ramas, oare va mai curge sange cand se va rupe?

| antonia0910 explică (pentru 35AVR):

Eu inca am himenul si fac dragoste cu el cu tot.la inceput ma doare cand fac dragoste apoi merge bine, dar himenul este! Desi contact sexual nu am mai avut de aproximativ un an( eu vb de ce a fost acum un an)...ma durea cu tot cu himen pana se largea un pic.Acum daca as face dragoste si himenul s-ar rupe de tot, curge sange? Aceasta este nelamurirea mea

| AlexandraFlo a răspuns (pentru 35AVR):

Rusine tie ca vorbesti fara sa stii.