| helloitscristina a întrebat:

Dacă m.am masturbat si mi.a curs o data sange pot fii insarcinata? (App nu mi.a venit menstruatia )

5 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Nu ramai gravida de la masturbare e nevoie de un partener cu care sa intretii relatii sexuale neprotejate pentru asta.

| Bernardus a răspuns:

Nu e posibil sa ramai insarcinata de la masturbare

| BryBard a răspuns:

Ti-am mai raspuns odata e imposibil sa ramai insarcinata de la deget, castravete, vibrator etc... atata timp cat nu ejaculeaza cineva spermatozoizi in vagin-ul tau.Sangerarea poate sa fie de la altceva.

| Gogoasa24 a răspuns:

Daca nu ti-a intrat sperma in **** nu esti insarcinata, nu are cum.

| Niceprincess2003 a răspuns:

Ești proastă