| Roxanagabriela95 a întrebat:

Bună.. Pe data de 10 februarie mi.a venit menstruația dacă se poate numi așa deoarece mi.a curs foarte puțin și de culoare maronie. De câteva zile am stări de voma mă dor sânii și am amețeli pot fi insarcinata? Mulțumesc

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ai intretinut contacte sexuale neprotejate cu circa 14-18 zile inainte de momentul inceperii ultimei sangerari (10 februarie)? Dar dupa perioada 20-25 februarie? Daca nu au fost intretinute contacte sexuale si daca nu a ajuns sperma in vagin in perioada fertila a ciclului menstrual, formarea unei sarcini teoretic devine imposibila. Sanatate!

| Roxanagabriela95 explică (pentru corbulalbrosu):

Da am avut. Mulțumesc de răspuns