| Florinnaa a întrebat:

daca mi-a zambit un baiat si a mai facut niste gesturi...adica eu eram la etajul 1 si el juca fotbal si mi-a zambit.eu il plac, el stie, eu nu stiu daca el ma place.mai multe sfaturi?thinking

Răspuns Câştigător
| TitiDrLove a răspuns:

Poate ca a inceput sa aiba ceva sentimente fata de tine sau te catalogheaza ceva mai mult decat o prietena.
poate,in cazul ca stie ca il placi vrea doar sa il placi in continuare,vrea sa te faca sa intelegi ca te place si el(chiar de nu te place), doar de dragul de a sti ca are admiratoare- mai sunt swi baieti de astia!

cel mai bine e sa te duci sa vorbesti cu el fata in fata. sa il intrebidaca simte ceva pentru tine! nu e rusinos pentru o fata sa faca asta, iti va admira curajul!tongue
funda?

1 răspuns:
| Gabytza_5389 a răspuns:

Poi nu se stie niciodata happy
Cel mai sigur intreaba-l `!