| laviniabeluska11 a întrebat:

Buna,TPU! :**

Vreau sa ma ajutati sa interpretez gestul unui băiat.E un tip pe care il stiu asa din auzite, dar cred ca el nu ma cunoaste.Eram acum cateva zile undeva afară cu mai multe persoane aşteptam un autobuz.Eu stăteam pe banca si el a trecut cu masina, dar nu m-a văzut prea bine pt ca eram pe partea opusa lui.S-a întors la vreo 2 minute si avea geamul lăsat si mi-a zambit.Eu nu i-am acordat atentie.A mers cam vreo 100 de metri,apoi s-a întors, nu s-a uitat si din a trecut pe lângă mine la câteva minute.De data asta m-am uitat si eu la el.M-a examinat din cap pana in picioare si avea buzele intredeschise. Apoi mi-a zambit din nou.Eu doar m-am uitat.Nimic mai mult.Ce credeti? :**

9 răspunsuri:
| AdyAdeluş a răspuns:

Mda... faza ciudata. Chiar crezi ca e ceva asa...nu stiu..interesant. pur si simplu i-a placut cum arati si atat. Daca vroia sa te cunoasca se dadea jos si vorbea cu tine. Sti ce? Asta e baiat de bani gata sau de ala de claxoneaza toate fetele pe drum. tipic. Eu cred ca nu e de nasul tau, dar decizia iti apartine. Baftawinking

| vocea a răspuns:

Buna andreea, e clar ca s-a uitat la cum arati si cred ca i-a placut corpul tau, sigur o sa il mai vezi, succes frumoaso

| BlackChocolate1 a răspuns:

Eu cred ca-l intereseaza numai corpul tau, ma rog, draguta intrevedere.

| corhaz a răspuns:

S-a uitat normal sa vada daca esti buna pentru o tura.el i cu masina una doua agata.stai linistita vei fii o noua pe lista lui daca vei ceda nicidecum iubire

| Andi86 a răspuns:

Trebuia sa va cereti unul-altuia fb-ul sau numarul de telefon. Eu cred ca voia sa te agate, depinde de varsta lui.

| Nadiiii a răspuns:

Scuza-ma ca te intreb, tu cati ani ai? Intreb asta pentru ca ai zis ca el are in jur de 19-20

| alexiageorgiana1995 a răspuns:

Pai poate tipul te-a "examinat" sa vada cum arati, daca esti destul de buna pentru el; daca il placi, te implor, afla inainte daca are prietena; daca are, lasa-l in pace, ca doare tare (ti-o spune cineva care a trecut prin asa ceva); iar daca e liber, incearca sa-l cunosti, sa aflii cateceva maruntisuri de la prietenii lui, fara a parea ca te intereseaza asa mult de el, ca-l placi; daca mai trece pe langa tine si-ti zambeste, zambeste-i si tu; poate baiatul chiar te place :* happy

| Hakuouki a răspuns (pentru alexiageorgiana1995):

Si eu care voiam sa spun ca tipul este genul modern de "smecher" cu masina, care a analizat-o pe tipa daca merge o noapte-n *** si spera sa o agate datorita masinii.
Daca baiatul chiar o placea, oprea masina, cobora, ii cerea numarul.
Sfatul meu, ori il uiti, ori cedezi si cazi.
P.S:Aceste "semnale" pe care voi le credeti evidente la toti baietii sunt inexistente.

| laviniabeluska11 explică:

Cred ca are undeva la 19-20 de ani.