| anonim_4396 a întrebat:

Vreau niste sfaturi va rog! Deci e vorba de un baiat, pe care il cunosc de cand eram mici. Imi cam place de el. Si astazi am stat cu el si cu alti prieteni si tot venea langa mine si ma lua in brate de foarte multe ori si se punea langa mine si se "juca cu mine" rolling on the floor Problema e ca nu stiu daca sa ii spun sau nu ca il plac. Hepl me! :*

3 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Ai mai intrebat o data!

| hummmer a răspuns:

Poţi aştepta câteva zile şi vezi cum se comportă, poate a fost ceva de moment să se laude la prieteni. Oricum,'jucaţi-vă'protejat.

| Fluffy69 a răspuns (pentru hummmer):

Mersi de sfat dar nu in sensul ala! rolling on the floor