| anonim_4396 a întrebat:

BUNA! >: Daca nu ai ciclu poti face sex! Nu ca as incerca! De curiozitate:**

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Sunt femei la menopauza care nu mai au ciclu si fac sex, dar presupun ca tu esti o copila careia nu i-a venit inca menstruatia si pentru tine sub nici o forma nu este recomandat sa faci asta, este mult prea devreme sa incepi viata sexuala si ai prea multe de pierdut, deci sfatul meu este sa mai astepti macar pana pe la 17-18 ani ca sa fi suficient de dezvoltata fizic si psihic sa faci asta

| anonim_4396 explică (pentru Felys):

Nu ma intereseaza sa ca sex la varsta mea! Am pus intrebarea de curiozitate!

7 răspunsuri:
| mrjohanys a răspuns:

Copii uitati-va si voi la DISNEP nu la porno

| h3r a răspuns:

Da, însă nu ar trebui să te intereseze la vârsta ta.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Da, se poate.

| Different69 a răspuns:

Da, poti. Nu are nici o legatura ciclul cu asta.

| DolceKiss a răspuns:

Da

| danielcoman32 a răspuns:

Da,se poate face sex, si frumos e ca nu poti ramane gravida, intra pe id meu pentru mai multe lamuriri: daniel.coman32