| Andreiu68 a întrebat:

Doare primul contact sexual?(sunt baiat) In seara asta am sa imi pierd virginitatea si vreau sa stiu cum e, o sa ma doara/usture in timpul sexului? dar a doua zi?

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

O sa fi prea excitat ca sa simti durere

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vad de ce te-ar durea... doar daca nu esti de partea care trebuie a penisului... in rest treaba cu ruptul atei se intampla la un numar foarte mic de barbati la primul contact

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca vaginul fetei este foarte bine umezit/lubrefiat si muschii vaginului ei sunt relaxati penetrarea se va produce relativ usor iar tu ca baiat in conditii normale nu ar trebui sa simti nici cea mai mica durere sau disconfort. In aproape toate cazurile chiar si cand fata este virgina si vaginul este foarte stramt, nici in timpul sexul nici dupa, baiatul de regula nu simte nicio durere ci din contra poate sa simta o anumita senzatie de placere.

| Dugalle a răspuns:

O sa doara de o sa iti iasa sperma din ****.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Dugalle):

Raspunsul asta merita fundita

| Dugalle a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Multumesc frumos. Am si eu unele momente de maxima stralucire cand ma satur de tampenii.