| Larisa_8916 a întrebat:

Daca te doare maseaua e indicat sa faci oral? sau afacteaza maseaua cu ceva? si sczzz de intrebarea dar daca inghiti sperma din aia te ingrasi, adica ingrasa sperma?

18 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Daca existi cu adevarat, esti MITICA! rolling on the floor

| Acadeeeaa a răspuns:

Incearca. si o sa vezithinking

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Uitandu-ma la poza ta mi-am dat seama de ce pui asfel de intrebari. Blonda ce sa zic mai multhappy

| edy132 a răspuns:

Vai fata. pune intrebarile astea cuiva in privat sa nu te mai faci de ras. Daca te doare maseaua e indicat sa te duci la dentist. Cine ti-a zis ca trebuie sa faci sex oral si-a batut joc de tine. Sperma nu ingrasa.

| crysty08 a răspuns:

Sperma are doar 7 calori deci pofta buna si nu nu afecteaza

| Vokii a răspuns:

Nu cred ca o sa-ti afecteze maseaua in vreun fel.
... Dar, in ciuda continutului, sperma nu este deosebit de hranitoare si nici nu ingrasa.

| xMoTaNeL a răspuns:

Daca sperma ar ingrasa ce ar insemna ca pornistele sa fie ditai batozele?
Incearca draga si o sa afli.hee hee

| PinkPanther a răspuns:

Ce intrebari existentiale au unii laughing)) doamne tara arde si baba se piaptana

| panasonic7 a răspuns:

Buna! Vrei sa incercam esti frumoasaaaaa love struck

| Pirkko a răspuns:

Daca tu esti cea din poza, eu zic sa o mirosi doar. Esti cam plinuta si mi-e teama ca te vei ingrasa. Deja ca arati ca un rac fiert!

| Gabytzuu001 a răspuns:

Imi faci si mie un oral?laughing

| hummer24 a răspuns:

laughing) Cati ani ai? cum pana mea sa nu fie indicat happy
Daca inghiti sperma e posibil pana la urma sa faci cancer, citeste pe net o sa gasesti o gramada de chestii.

| 6DuckMeJesus a răspuns:

Mi-e sila sa ma uit daca-i trolling sau e pe bune laughing Cata sperma inghiti femeie ca sa te ingrasi?! Cat despre sexul oral cu dureri de masea...eu nu mi-as baga obiectul muncii in gura ta, pentru ca poti avea dureri gratie unor bacterii care-mi pot face si mie probleme.

| Diana90 a răspuns:

Intrebarea asta era buna la trivia/amuzantelaughing).cu sigurata e pusa la vrajeala

| Noimaru a răspuns:

La fiecare gram de sperma te ingrasi 8 kilograme. Nu stiu sigur, asa am azuzit...

| Nickk a răspuns:

Thooooaaaaamneee rolling on the floor)))))))) asta e cea mai penala intrebare laughing))))) ai de p l m...ai inghitit multa a? rolling on the floor)))