| MariannaS a întrebat:

Dati-mi va rog frumos niste idei despre ce as putea darui iubitului meu cu ocazia zilei sale de nastere...Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| Pufffx a răspuns:

Un lant/bratara din argint o poza cu voi doi intr-o rama frumoasa, un ceas, un parfum.

| MariannaS explică (pentru Pufffx):

Vreau ceva mai evoluat...e pentru prima mea dragoste si vreau sa fie deva special

4 răspunsuri:
| DiiiaDy a răspuns:

Daca aveti multe poze impreuna, poti sa faci un album in care sa pui de la cea mai veche poza pana la cea mai noua iar la sfarsitul albumului pastrezi spatiu sa faci o poza cu el la ziua lui iar pe langa ii poti darui si ceva simbolic pentru amandoi, ceva dulce si toata dragostea ta.Lucuri materiale precum parfum, bratari, ceasuri ii poti darui anul viitor pentru ca nu sunt cadouri asa speciale cum iti doresti. Cele mai speciale cadouri sunt cele simple si facute din suflet. Sper ca ti-am fost de folos, te pup.

| ionghidonHD a răspuns:

O felicitare foarte foarte frumoasa iar in interiorul ei o poza cu tine, versuri, si un pupic dulce si dulce la multi ani

| ddlovado a răspuns:

Hm...Eu zic sa ii cumperi un inel