| printesamica a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i fac iubitului meu, cu ocazia zilei de nastere?

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall! O bratara de argint cu initialele voastre. Pa!

| ArT_2528 a răspuns:

Buna! Eu consider ca un cadou frumos ar fi un ceas deoarece il poate purta mai mereu.

| Bubulutsaa a răspuns:

Cum spunea si Art. ceasul big grin am observat ca a adus in KaufLand ceasuri noi and marii :O sunt adorabilee love struck. sau. un ursulet de plus. o jucarie. parfumul sau preferat. un telefon nou. o pereche de jampierelaughing)). nu stiu ce sa spunthinking o bratara. un lantic. o zgarda la telefon laughing). o carte daca este tocilar.laughing reviste, benzi desenate, un spray, fixativ. ceva de parr laughing). sper ca te'am ajutat :*. >D: