| ella4k a întrebat:

dati-mi va rog citeva idei de cadouri pentru el de 14 februarie va rog mult avem 5 luni impreuna...multumesc astept raspunsuri

5 răspunsuri:
| Analytical a răspuns:

Eu iti sugerez: ideea unui Puzzele facut la comanda cu poza voastra si un Te iubesc, ar fi cadoul ideal! daca sunteti sentimentali si il iubesti mult si esti convinsa ca si el! cauta pe google, sunt site-uri de unde poti cumpara online! Succes! :* si nu renuntati la relatia voastra pentru nimic, iubiti-va si aveti grija de voi!

| MiK3L a răspuns:

Daca vrei sa fie funny, fa-i o coliva asa decent... o camasa, sau o cravata

| William a răspuns:

Ce aveti ma toti cu 14 februarie, ce v-ati nascut toti pe 14 februarie si nu stiti ce cadouri sa luati sau ce?

| Denysa2012 a răspuns:

Fa un lant personalizat cu initialele voastre sau sa scrii ceva de genu,, te iubesc si te voi iubi mereu''chesti de genu sau un ursules pe care sa scrie,, te iubesc'' sau nu stiu afla si ce tia luat el sti daca el sta probabil cu situatia financiara ma prost sa nu se simta prost ca tu i-ai luat un cadou mai extravagant succesbatting eyelashes

| asterisc a răspuns:

Ai aici un ghid: http://ghiduri.com/ghid-cum-sa-faci-un-cadou-deosebit/
Crede-ma ca o sa iti placa ideea, si iti garantez ca asta o sa faci.