| anonim_4396 a întrebat:

Imi dati va rog idei de cadouri pentru el, cu implinirea a 6 luni

5 răspunsuri:
| Phoenix231 a răspuns:

Pe tine goala in pat o noapte de sex fierbintebig grin

| ioanaaa1998 a răspuns:

Chiar crezi ca e necesar un cadou la fiecare luna?! Probabil o sa-i mai dai unul si cu implinirea a 7 luni, 8 luni si asa mai departe. Spune-i baiatului ca este cea mai importanta persoana, imbratiseaza-l si asta e cadoul. Auzi, cadou de 6 luni!

| SfaturiBune a răspuns:

Cadou de 6 luni? un biberon nou..sau ceva de genul asta...rolling on the floor)rolling on the floor)WTF?!?!?!