| anonim_4396 a întrebat:

Peste 2 saptamani facem 2 luni de cand suntem impreuna si as dori sa-mi dati niste idei de cadouri...

Răspuns Câştigător
| ChloeCupcake a răspuns:

Buna! Poti sa-i cumperi un lantisor din argint cu o inima sau inel din argint foarte dragut. Mie de exemplu mi-ar placea daca iubitul meu mi-ar cumpara un urs de plus gigantic. Sper ca am fost de folos!

6 răspunsuri:
| InnocentLoovee a răspuns:

Salut,
Ai putea sa cumperi 2 lantisoare cu 2 parti de inima care se potriveste. Eu una asta ii cumpar prietenului meu. Bafta!

| para001 a răspuns:

Un papitoi de plus, un parfum, o sticla de vin

| GeaninaNicoleta a răspuns:

O poza cu voi doi in rama adica un tablou cu o poza cu voi

| DarkAngel007 a răspuns:

Cel mai bine sa-i daruiesti un ursulet de plus eu asa am facut si i-a placut foarte mult, nu cred ca a venit timpul sa-i daruiesti inel sau lantisor poti sa faci asta la 5 - 6 luni crede-ma o jucarie de plus ar fi cea mai buna varianta happy

| AC251900 a răspuns:

O plimbare prin locuri culturale apoi o masa la un restaurant cochet si un cadou simbolic cum ar fi o metanie rosie pentru ea si una neagra pentru el. apoi treceti la ultimul pas. Sexul la un hotel de 5 stele happy
Ce bizar sunt rolling on the floor)

| Ema1sara a răspuns:

Poti sa-i cumperi un parfum sau o camasa.