| blackboss a întrebat:

DAU FUNDA! Sunt silviu si am 12 ani si sunt in clasa VI!
Vreau sa cuceresc o fata cu care am fost impreuna si am jignito!
Cum sa incep?
CE sa ii spun!
INCA nu i-am cerut scuze!
CE sa fac?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În primul rând trebuie să-i ceri iertare și apoi vei vedea ce mai este de făcut, dacă te va ierta!
Pa, pa.

| andreeapss a răspuns:

In primul rand ar trebui sa ii dai semne ca.ti pare rau si ca inca vrei sa fi cu ea dupa vezi cum reactioneaza si de acolo vezi si ce e de facut in continuare...sau poti sa.i ceri scuze si sa.i dai semne ca inca o placi(semne clare)... daca reactioneaza pozitiv stii foarte bine ce trebuie sa faciwinking
P.S:1.nu o forta, sa nu se simta inconjurata
2. fa tu primul pas.

| Stein a răspuns:

1)Cere.ti scuze
2)Daca accepta intreab.o daca iese cu tine pe afara la plimbare