| blackboss a întrebat:

Dau Funda! Sunt silviu si am 12 ani si sunt in clasa VI!
Vreau sa cuceresc o fata cu care am fost impreuna si am jignito!
Cum sa incep?
Ce sa ii spun!
Inca nu i-am cerut scuze!
Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| MLVenus a răspuns:

Pai scuzele ar fi primul lucru pe care ar trebui sa i-l spui dupa care ar trebui sa iti recunosti greseala si sa nu o repeti.

| Ziiziii a răspuns:

Cere-ti scuze deveniti prieteni mai apropiati si dupa intreab-o daca vrea sa fie cu tine si daca accepte bravo,daca nu,nu renunta,dar nici nu insista atat de mult incat sa o enervezi si sa o pierzi din nou, dar dupa un timp, intreab-o din nou...succes!

| rapgirl123 a răspuns:

Pai ar trebui sa ii ceri scuze iar apoi sa ii dai niste flori si o ciocolata happy si spune-i ca o vrei inapoi happy si ca ai fost un prost cand ai jignit-o.

| thegirl1 a răspuns:

Cere-i intai scuze si explica-i comportamentul tau anterior, motivul pentru care ai injurat-o. dupa care imprieteneste-te cu ea si apoi marturiseste-i sentimentele

| punKerul a răspuns:

Spune-i unui prieten/a sa isi ceara scuze in numele tau, poate o sa te ierte, si dai si o ciocolata