| anonim_4396 a întrebat:

dau fundita... am o intrebare. in vara aceasta un baiat s-a tinut dupa mine si m. a intrebat de nenumarate ori daca nu vreau sa stau cu el si l.am refuzat. si acum vreau sa stau cu el dar are prietena si nu stiu ce sa fac. va rog ajutati.ma dati-mi sfaturi. sadcrying

8 răspunsuri:
| cristyblondu a răspuns:

Ai avut ceva de valoare dar nu ai stiut sal tii. acum il cauti si nul mai poti avea.trist dar asta ee.alta data poate vei fi mai atenta

| Lisa01 a răspuns:

Eu zic sa lasi lucrurile asa cum sunt. Daca l ai refuzat la inceput inseamna k nu l ai placut cu adevarat acum e doar un moft pentru ca stii ca are gagica si te roade.Eu zic sa treci la next.E plina lumea de baietiwinking!

| OlGuTsIkA_3343 a răspuns:

Tu singura ai cautat aceasta situatsie.Cel mai bine acum ar fi sa ashtepti.Sa vezi cum evoluaza relatie cu prietena lui si daca se despart incerca sa devenitsi buni prieteni iar apoi imi spui sentimentele tale.Nu te-ai gindit ca poate shia facut prietena numai ca sa iti faca tie in ciuda? ia in calcul si aceasta varianta.Succes.
Pupici:***

| Darrina a răspuns:

Mesic mult pentru rasp nici nu stiu caruia sa ii dau funda va pooop pe toti >big grin

| Darrina a răspuns:

Dar ar mai fi cv. eu stiu ca ma place foartre mult deoare cand am venit prima data in scoala el a fost primul care m.a intrebat daca nu vreau sa stau cu el. si are si o sora in scoala si este cu 1 an mai mik decat mine l-as suna sau triite sms dar nu am bani pe tel... ce ziceti sa ii zic surorii lui sa ii zic fratelui sa ma sune? sau ca il plac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gandeste la fata aia daca ai fi in locul ei cum ar fi acum tea prins si pe tine iubirea las ca se uita orice sau poate se despart dar fara interventia ta ca va zice isi bati joc de el sincer si eu as zice ca isi bati joc de moment ce tot nu ai vrut

| Energie a răspuns:

Lol doamne
deci ce penale sunt aceste intrebari

| Darrina a răspuns (pentru Energie):

Daca nu doreai sa raspunzi nu trebuia sa lasi rasp aiurea asa ca te rog... nu eu te.am pus sa rasp neaparat.ok?