| aNdRa_6572 a întrebat:

Buna :*:* am si eu o problema: sunt prea timida vreau sa stau cu un baiat si l.am intrebat si a zis ca nu vrea din cauza ca sunt prea timida ce sa fac ca sa nu mai fiu asa timida plss ajutati.ma :*:* dau funda si vot celui mai folositor raspuns v.am pupat :*:*

Răspuns Câştigător
| Marius_1903 a răspuns:

Pei cum sa fii timida daca tu il intrebi pe el daca vrea sa stea cu tine cred ca e cocalar baiatu

2 răspunsuri:
| Skylar a răspuns:

Mai bine asculta asta http://www.youtube.com/watch?v=FrL0ju95qI0
intelegi unde bat?

| Deriss01 a răspuns:

E cam nasol sa nu vrea un baiat sa fie cu tine doar pentru ca esti prea timida. Incearca si tu sa fi mai altfel. Adica sa nu mai fi asa timida in preajma lui poate totusi o sa vreawinking