| Andra_6047 a întrebat:

Cunosc un baiat care e foarte de treabasi ma place (imi spune mereu). Problema e ca el e cu 2 ani mai mic decat mine. Nu stiu daca il plac. straight face Ne.am sarutat de cateva ori (pornind de la o provocare) si m. a intrebat daca vreau sa fiu cu el, dar l.am refuzat pe motiv ca e prea mic. Cateva pareri. straight face (am facut bine daca l.am sarutat, desi el stie ca nu. l plac). Funda si voturi!

Răspuns Câştigător
| Valentyno18 a răspuns:

Baiatuasta e tipicu masculin in persoana(cand e mic cauta fete mai mari iar cande mare fete mai micilaughing ). Poidaca nu vreis a fii cuelcelmai bine e sal eviti...din moment ce te place simpla ta prezenta ii va face rau si il va face sa nu fie el ci doar o persoana care e ca un catelus dupa tine sau o persoana disperata sa iti atraga atentia.Ai facut rauc a l-ai sarutat pentru ca asta ia intarit sentimentele fata de tine.Vezi ca in intrebare ai zis ca nu stii daca il placi odata si odata ai zis ca nu il placi.Incearca sa te hotarasti.big grinNah... sper ca team ajutat.Multa bafta mai departe si spersa fie totul ok.big grin

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Jepatul a răspuns:

Nu a fost bine ca la-i sarutat baiatul a crezut cal placi si dinaia tea intrebat daca vrei sa fi cu el!
Dar daca a fost de la o provocare trebuia sa-i spui de la inceput ca sunteti doar amici, prieteni etc...
Funda?

| Matilda123 a răspuns:

Nu l-ai sarutat ca ai vrut tu ci de la o provocare ai facut bine ca l-ai refuzat din punctul meu de vedere adica de felul lor baietii sunt imaturi si mai ales cand e si cu 2 ani mai mic ca tine relatia voastra nu ar avea nici un viitor stralucit :*