| Yadoaryo764 a întrebat:

Buna dc nu imi vine menstruatia regulat de exemplu odata la 2 luni cateodata pe fiecare luna am ceva este o problema imi puteti spune? Sunt fata 17 ani

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care numarul de zile dintre 2 menstruatii prezinta diferente mari de la un ciclu menstrual la altul, se considera ca respectiva fata/femeie are un ciclu menstrual NEREGULAT. Pentru a intelege din ce motive se produce acest fenomen, citeste urmatorul raspuns care este valabil si in cazul tau : https://www.tpu.ro/......i-a-venit/ ..Multa sanatate!