| BomBonika_9617 a întrebat:

dc nu ma pot conecta prin wireless cu laptopu crying? imi tot apare ca nu exista asa ceva sad si cand vine la mine prietena mea cu laptopu ei ei ii apare conectare prin wireless mie dc nu-mi mergecrying? plss ajutati-ma crying. si inca ceva nu demult mi-am luat laptop HP si are incorporata camera web dapi... nu gasesc d unde sa o instalez sau stiu eu? stie cineva ce sa fk :-s? funda Dbig grin scuze categoria sad

Răspuns Câştigător
| MihaEla_8742 a răspuns:

Si eu am HP 625 si nu imi mergea wireless-ul...a trebuit sa instalez un driver si apoi nu am mai avut probleme! Poate ca si la tine e aceeasi problema!