| Lollypop a întrebat:

O prietena are laptop cu camera incorporata, dar nu ne putem vedea.Am si eu web, si este instalat, dar ea imi spune ca nu imi poate da webul deoarece apare ca nu este avabil. Mi-a spus ca la ceilalti din lista ii merge, dar la mine nu o lasa sa-l dea.Nici una dintre noi nu stie care ar fi problema.Pe mine ma lasa sa ii dau web ei.De ce tocmai la mine nu o lasa sa dea web? Sa fie din cauza la messenger?

Răspuns Câştigător
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Ding ding? normal ca e devina messengerul tau. Una din voi are o versiune de mesenger mai vechi si de asta e incompatibilitate.

Du-te sus la mess la HELP, si selecteaza ABOUT. Acolo o sa ti scrie ce versiune ai/ aveti. daca difera inseamna ca nu merge. Incercati sa bagati amandoua ultima versiune. mess 10.

http://messenger.yahoo.com/download/