| Andreea4820 a întrebat:

De 2 săptămâni ies cu un băiat. Nu suntem împreună dar ne sarutam, imi pune mâna pe fund pe sâni si incearcă să pună si acolo jos. prima data l-am evitat să îmi pună mân a pe sâni si fund dar cu timpul am acceptat pentru că imi place si mie. sunt virgină am 14 ani si el are 17, nu mai e virgin. Imi zice că mă place, ca ii place corpul meu. vrea doar sex? e prea devreme pentru asta acum. mi-a propus sa ma duc intr"o noapte la el si l-am refuzat. Nu stiu ce sa fac? Să scap de el? imi place mult de el. se comporta frumos doar ca e insistent câteodată sa pună mâna. intr-o zi am stat in brațele lui pentru că eram toată îmbrăcată in alb. il duceau picioarele si mi-a zis sa ma urc mai sus..am facut`o. si i l-am simtit dar nu era pentru prima data. Mereu se cobora la nivelul meu, mă lua pe la spate ca sa il simt.
Va rog. Vreau sfat.
Mersi.

9 răspunsuri:
| Cristina788 a răspuns:

Acesta nu mi se pare serios, daca te atinge peste tot înseamnă ca nu te respectă Mai bine caută un băiat virgin, dacă vrei să nu te uite niciodată și să te iubeasca, eu am dezvirginat un băiat și mă iubește și in ziua de azi

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca vrea doar sex!
Ce crezi ca ar vrea un copild e 17 ani? Sa se insoare cu tine?
Dar nu este normal ca tu sa accepti asta, esti inca foarte micuta si trebuie sa te feresti de asa baieti.
Daca afla parintii tai, ori il snopesc in bataie, ori il dau pe mana Politiei.

| mihai69 a răspuns:

Evident că doar sex visează...

| SG1995 a răspuns:

Da, vrea doar sex, sunt rare cazurile in care dupa sex incepe o relatie, iar ti fiind virgina nu ai cum sa fii detasata emotional de situatie, asta fiind spuse evita-l.

| kandaraki a răspuns:

Pai normal ca orice baiat vrea sex, deja daca vrei tu asta sau nu trebuie sa ii zici tu direct, nu sa il duci cu bombonica. Asa nu vei suferi cand te va lasa cand isi va gasi una care sa se culce cu el.
Nu te mai plange ca pune mana, e firesc, in orice relatie e nevoie de sex, altfel relatia e aiurea. Sunteti mici inca, nu stiti nimic de la viata, mai bine va limitati la sarutat si plimbat de mana in parc!

| sweetangels a răspuns:

Iti place ca esti la inceput si n-ai avut parte de asa ceva. Dupa ce o sa ai 3 relatii o sa fii scarbita cand un barbat cu care nu ai nici o treaba (nu esti intr-o relatie cu el) pune mana pe tine.

| anoonimull a răspuns:

Imi aduci aminte de povestea mea de dragoste, tot asa ca tine, isi punea mainile pe locurile mele intime, uneori isi baga mana chiar si prin pantaloni si chiloteii mei si acceptam, dupa o vreme am inceput sa-l ivit, nu mi-a scris nimic, era tot la fel. Si intr-o zi m-am dus la el intr-o fustiata si fara chilotei pe mine, cand am ajuns, el statea in pat, se jucat pe telefon, si m-am pus in pat special ca sa vada cum ca nu am chilotei pe mine, dupa ce am vorbit s-a apropiat putin de mine, si eu de el, dupa eu l-am sarutat, si sarutandune i-am scos penisul din pantaloni (fara sa ma uit la el). Dupa m-am urcat pe el si ne-am acoperit cu o paturica d-aia subtite, am inceput sa facem sex, dar nu a tinut mult deoarece nu eram protejati, asa ca dupa aproximativ 1 minut a scos-o si m-am intors cu spatele, si am continuat cu sex anal (la ambele e putin dureror la inceput, dar dupa trece si incepe sa-ti placa). La sfarsit l-am intrebat daca oficial suntem impreuna si a spus ca se mai gandeste, dupa vreo 2 zile m-am dus iar la el si iar am facut dragoste dar nu l-am intrebat nimic despre relatie. Dupa o saptamana l-am intrebat, si a spus ca DA, SUNTEM IMPREUNA. Draga mea, nu te luat dupa astia care spun cum ca esti prea mica, cum ca el vrea doar sex. Uite, sunt cu el de aproape 2 ani si suntem foarte fericiti. Concluzie: "Dupa sex, EXISTA DRAGOSTE!"

Bafta fata mea :**

| Peaceman1 a răspuns:

Lasa l, Draga mea. Ești prea mica pentru o persoana ca asta. Era sa fac aceeași greseala... când eram de vârsta ta. Îmi placea mult de un băiat de 17 ani și era foarte insistent, apoi după ce l am pus sa ma aștepte sa vin dintr o vacanta, mi-a zis ca tine la mine și a 2a zi era cu alta. Nu te încrede in așa ceva, te rog frumos, pune capat, da, doar asta vrea pentru ca la vârsta de 14 ani oricât de dezvoltată ești, indiferent de educație, atunci începe maturizarea încet încet, și ai o tendința de naivitate

| 随手拍gg a răspuns:

Fă sex cu el. Şi diamu să te lase în pace. Succes big grin.