| Aiurea1511 a întrebat:

De aseară pe prietenul meu îl ustura penisul și nu poate sa urineze și este puțin roșu. El a fost singur acasă 2 nopți și a pierdut 6 milioane cică i-au căzut pe jos. Este posibil sa fii luat vreo boala cu transmitere sexuală de la vreo panarama?
A mai pățit cineva ceva de genul? Ce este? Cum as putea afla dacă a avut contact sexual cu altcineva?

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

In urma cu 3 zile în 4 Septembrie 2017 | Aiurea1511 a întrebat:
,, Buna, de câteva zile simt nevoia de a merge foarte des la toaletă și mă doare când urinez nu foarte tare. Tot timpul am burta îmbalonată și mă doare. Azi m-a durut și spatele. Aș vrea sa știu de ce?" Probabil ca raspunsul la intrebarea ta de azi, isi gaseste rapunsul printer cele oferite intrebarii respective. Este posibil sa-o fi transmis chiar TU infectia urinara si nu o alta...panorama. laughing