| anonim_4396 a întrebat:

Este posibil, sa iei o boala prin transmitere sexuala doar daca introduci degetele in vaginul unei fete? (Care a mai avut un singur contact sexual inainte). Vreau raspunsuri serioase!

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este posibil, daca ti le bagi in gura, dupa aceea.

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul serios este un NU cat se poate de categoric.

| Andreeush a răspuns:

Nu. Niciodata.
Bolile cu transmitere sexuala se iau atunci cand ai relatii sexuale neprotejate.

| darrio2007 a răspuns (pentru Andreeush):

Probabil ca el crede ca asa se face sex. Cu degetelele.

| Toteu78 a răspuns (pentru darrio2007):

Pentru oral ii da să suga undeget la tipă?

| bogdan2091 a răspuns (pentru darrio2007):

Am rugat raspunsuri serioase...m-au lamurit cei de dinaintea ta....doar ca am pus aceasta intrebare pentru ca citisem undeva ca daca ai contact cu secretia altei persoane, poti lua boli gen HIV, poate am citit eu gresit

| ywar a răspuns:

Pai de aceea bag si eu degetele, uneori pana la cot, pentru a avea un contact sexual sigur si cu satisfactie.

| gheorghe699 a răspuns:

Categoric nu, doar daca dupa ce ai bagat degetul in pasarica il sugi.

| Secret5 a răspuns:

Dac te ai sapalat pe mâini și erai curat, atunci nu!