| anonim_4396 a întrebat:

De cate ori pe saptamana ar trebui sa ma masturbez tinand cont ca am 13 ani si nu mi-a iesit sperma.

Răspuns Câştigător
| Georgiana2905 a răspuns:

Nu am auzit sa fi existat o regula care sa spuna ca pe saptamana cei de o anumita varsta se pot masturba de x ori. O tampenie. Nu asta ar trebui sa te preocupe. Esti un pustan. Alunga-ti aceste ganduri cat mai repede. Inca nu e momentul

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Niciodata. Esti prea mic pentru asa ceva si te vei indrepta spre impotenta. Masturbarea este normala, dar la adolescenti de 15 ani, nu la copii de 13.

| ValyMha a răspuns:

Nu foarte des

| Alleecs a răspuns:

Deloc.
pune mana pe carte si invata!

| madamadalinussa a răspuns:

Sincer, mie nu mi se pare o tampenie, dar nu de la 13 ani! esti prea mik de la 15-16 in sus