| alinutzaap a întrebat:

de cateva zile am inceput sa vb cu un baiat si deeja a si inceput cu "pisi„, "te iubesc", "printesa„ etc. crede ca suntem impreuna sau? inteleg ca el ma placee. dapoi nici nu m-a intrebat daca"l plac sau cv de genu... e dragut dar nu simt nic pentru el deocamdatahee hee ce ar trebui sa fac?

9 răspunsuri:
| νєησм a răspuns:

Pai,nu ar strica sa il intrebi ce's cu adresarile acestea, sau daca chiar ti-a confirmat e clar ca te place.De aici este alegerea ta:Ii dai o sansa Da sau Nu.

Succes in a alege o varianta!big grin

| dulcykaLy a răspuns:

Sa vorbesti cu el si sa ii explici sa o ia mai usor, cu dulcegariile mai ales ca nu sunteti impreuna si nici nu ati vorbit despre lucrul acesta happy

| NuAmGasitUnNume a răspuns:

E ceva rau in asta? Te place, tu decizi daca ii dai o sansa. El nu considera ca sunte-ti impreuna, dar ar vrea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of...Chestiile astea gen 'pisi', 'printesa' arata niste lipsuri...in comportament ma refer.

| anonima3389 a răspuns:

E clar ca este vreun cocalar care incearca sa te ia cu vrajala.nu te increde in asemenea oamnei daca nu vrei sa suferi.

| stanciucristian a răspuns:

Anonima_3389 daca baiatu ai vorbeste frumos e cocalar dar daca ar injurao si ar jignio ce ar fi:?

| Nippon a răspuns:

laughing probabil vrea doar sa te "combine" cat mai repede, "te iubesc". unul sincer din partea unui baiat vine muuuuuuuuuult mai greu, dar unul prefacut " te iubesc" ..merge ca uns laughing
deci ai fi doar un trofeu pentru el.
P.S : (Sunt baiat ..stiu ce zic, in domeniul asta )

| Ovidiiu a răspuns:

Eu zic sa-i dai o sansa, nu se stie ce pastreaza pentru tine big grin nu pierzi nimic, sau acum depinde, el poate chiar simte cv pentru tine