| ApaMineralaPlata a întrebat:

Buna TPU nu de mult m-am despartit de prietenul meu, si de cateva zile am inceput sa ies cu fostul meu inca nu s-a intamplat nimic intre noi doar imbratisari, se comporta frumos cu mine ieri mi-a facut un cadou foarte dragut si m-a dus la un restaurant si am luat acolo cina impreuna, dar eu nu simt nimic pentru el, tot la fostul meu ma gandesc sad si nu stiu ce sa fac pentru ca pe fostul meu nu-l intereseaza de mine nu m-a sunat de cand ne-am despartit, dar pe acest baiat nu vreau sa-l mint si pedeasupra si el o avut o prietena si am auzit ca vrea sa se impace cu ea. si cand l-am intrebat a spus ca nu-i adevarat si de atunci e foarte rece cu mine. straight face ce credeti ce ar trebui sa fac acum?

Răspuns Câştigător
| Anabelle01 a răspuns:

Eu as zice sa ii lasi in pace pe amandoi. cat despre baiatu` care ai iesit de curand cu ell. si zici ca vrea sa se impace cu o fata. ar fi bine sa termini cu el orice discutie. adica sa mai iesiti impreuna... iar cu fostul care nu te suna,. eu zic sa il lasi in pace. daca v-ati despartit din cauza lui... atunci el ar trebui sa te caute. daca tu esti de vina. fa tu primul pas:* multa bafta!

1 răspuns:
| ArmyY a răspuns:

Eu îţi recomand să faci ceea ce îţi spune inima. Nu încerca să iubeşti un băiat forţat. Alegel pe ăla care te place cu adevărat.