| madamadalina5 a întrebat:

Bună, de câteva zile sunt speriată deoarece îmi întarzie menstruația (4 zile), am o menstruație neregulată dar am avut câteva contacte sexuale neprotejate luna aceasta fără ejaculare Înauntru și doar pentru câteva minute, țin să menționez că am dureri în partea de jos asemănătoare cu cele menstruale, după calculele mele menstruația ar fi trebuit să îmi vina pe 9 aprilie, luna trecută mi-a venit pe 12!

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Daca ejacularea nu a avut loc in vagin, sansele sa ramai insarcinata sunt aproape 0. Mai sunt si alte detalii pe care nu le-ai mentionat? Ciclul menstrual se regleaza dupa destul de mult timp.

| madamadalina5 explică (pentru dullcat):

Am ciclul menstrual de 2 ani jumătate, nu este o întârziere prea mare deoarece am menționat că nu am un ciclu regulat dar parcă tot sunt speriată puțin și nici nu vreau să fac un test de sarcină deocamdată Deoarece îmi este frică de rezultat

| C0aeLuiMata2 a răspuns:

Ok