| Lavinia7386 a întrebat:

Heii am si eu o problema sa zic asa..imi place de un baiat din scoala mai mare cu un an.l-am gasit pe facebook si i-am trimis cerere insa nu mi-a dat accept raised eyebrows acum cand ma vede la scoala se uita mai insistent la mine chiar se preface ca cauta cu privirea pe cineva.ii place de mine? :-s de ce nu mi-a dat accept?

Răspuns Câştigător
| Yonella a răspuns:

Mda... asta sigur inseamna ca te place, si nu te lua dupa toti... ca sa zic asa nu te baga tu prima cu el in vorba, lasa-l pe el sa faca primul pas sa vina el la tine sa te intrebe ce faci si chesti banuiesc ca sti. fal sa moara dupa tine! bafta :* tongue

3 răspunsuri:
| Dienuttza a răspuns:

Se poate uita la tine\spre tine din mai multe morive! Daca nu va cunosteti si nu ati vorbit deloc poate te stie din vaz sau te simpatizeaza! Faza cu fb oh go on Probabil nu a intrat pe profilu tau sa vada ca esti tu. poate nu te'a recunoscut!happy Daca ai putea intr'o zi il poti intreba dc se uita asa insistent la tine!happy

| Question4you a răspuns:

Intra in vorba cu el... macar sa stii daca e ceva intre voi sau nu. Incearca acum ca sa nu te intrebi in viitor "Oare cum ar fi fost daca?" Vorba aia : Daca nu risti nu castigiwinking

| Lavinia7386 explică (pentru Question4you):

O sa incerc doar ca sunt putin mai timida happy