| UnNestiutor a întrebat:

De cateva zile un baiat de la scoala imi zambeste si se uita insistent la mine. A facut rost de numarul meu de telefon si am discutat putin. E cu un an mai mic. Din cate observ, el ar vrea o relatie. Cum sa fac sa nu par asa de interesata, dar totusi el sa nu-si piarda interesul? E frumusel, insa parca nu am chef de relatie momentan. Am 17 ani.

3 răspunsuri:
| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Ii explici frumos ca nu esti pregatita pentru o relatie.
Succes!

| UnNestiutor explică (pentru Cσcσ):

Dar cum? Ar fi bine sa ma intalnesc o data cu el, in caz ca propune?

| Cσcσ a răspuns (pentru UnNestiutor):

Daca te invita in oras, mergi cu el, iar atunci ii poti spune ce vrei. happy
Asta as face eu.