| stfbaaa a întrebat:

Buna!
De ce baietilor le place sa bage degetele in vaginul fetelor?

7 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Buna, deoarece in acele momente ale preludiului, o faci pentru ca fata sa se simta bine sa aiba senzatii placute, iar el atunci cand te vede ca tremuri de placere sa aiba o satisfactie de automultumire!

| SteauaROsie a răspuns:

Eu unul,
fiindca eram incepator,

am bagat degetul,
ca sa stiu unde sa bag penisul,

stii.
sa nu ma fac de cacaolaughing

| Florentin_6875 a răspuns:

Asta nu o faci pentru tine ci pentru partenera, de fapt si tu te simti bien cand vezi ca partenera ta este satisfacuta, nu am cum sa spun mai multe, intreabati prietenul cand o fi si iti va spune atunci sincer de ce.

| Cattuzu a răspuns:

Dar fetelor de ce le place sa le fie introduse degetele in vagin? pentru a se excita.

| CraciunMarius2012 a răspuns:

Ca sa faca loc sa intre... tongue serios

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Oare? Exista anumite instincte primare ce nu pot fi explicate concret.Mai pe scurt masculii sunt atrasi de organul genital feminin si cum copii zic:hei, ce se-ntampla daca bag degetu in priza? acelasi lucru se intampla.

| R3DAOT a răspuns:

Ai pus intrebarea doar ca sa afli raspunsul sau nu-ti place acest lucru?