| enigmatica a întrebat:

Voua baietilor va place sa bagati degetele in vaginul femeii sau o faceti din necesitate?

7 răspunsuri:
| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Normal ce ne creaza noua placere pe ei ii excita. Dupa ce ii baga degetele in vagin nu mai e mult si o sa faca si sex. Totul se ia cu usorul.

| h3r a răspuns:

Prima dată se bagă cheia și după viteza...

| grab a răspuns:

Normal ca ne place. De acolo nu mai e decat o chestiune de timp si spatiu pana la actul sexual.
Deja fata care accepta degete in vagin se si vede capra sau mersul-piticului.

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Iti dai seama ca le place. Ce ne creeaza noua placere, ii excita si pe ei!

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Necesitam placere... sau ne place necesitatea, tu alegi

| alisiapretty a răspuns:

Eu din cate stiu o faca ca sa simtim noi placere